PRAHA + ONLINE

7. ČERVNA

Připojte se…

Social Awards

Znáte nás už devět let. Event, který začínal oceňováním talentovaných blogerek v anketě Blogerka roku se za ty roky proměnil v událost s mezinárodním dosahem.

Social Awards byly vytvořeny pro oceňování výjimečných tvůrců mezi influencery s cílem propojovat, sdílet a inspirovat!

Letošní event se poprvé uskuteční pod širým nebem – 7. června na Slovanském ostrově, s denní marketingovou částí TALKS a za účasti zahraničních hostů.

Završen bude skvělým večerním programem.

Ocenění převezmou osobnosti, které mohou fanoušci nominovat nominovat od 25. dubna, a to do 4 kategoriích: Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change a v kategorii Business, která je určena těm, kdo působí nad rámec pracovních aktivit a inspirují svými projekty.

Na základě nominací budou 9. května oznámena v každé kategorii 3 jména, která vybere letošní porota. Ta přihlédne především k hlavnímu kritériu ankety: ocenit inspirativní osobnosti za výjimečné působení na sociálních sítích. Následně dostanou prostor fanoušci, kteří mohou v hlasování projevit své sympatie a rozhodnout tak o absolutním vítězi. Více v pravidla Social Awards.

Překvapením večera se stane ocenění Social Special Award udělené zahraniční osobnosti a WHAT Idol, ocenění za inspirativní využití dosahu na sítích.

Předešlé ročníky

8

let

52

oceněných

1000 +

tvůrců

NAPSALI O NÁS

“Sociální sítě jsou často společností vnímány negativně. Důvodů je mnoho ať už se to týká závislostí na sociálních platformách, nerealistických vzorů pro teenagery nebo neoznačených reklam u příspěvků. Social Awards proto podporují všechny, kteří se snaží měnit svět sociálních sítí k lepšímu.”

Marketing & Media

DĚKUJEME PARTNERŮM

Partneři hlasování