FAQ

Kdy a kde se koná Social Awards Event 2022?

7. června 2022
Praha, Slovanský ostrov

Jaké je téma letošního ročníku Social Awards?

#WILD, důležitost ochrany světové biodiverzity a také budoucnost naší planety. Rádi bychom zvýšili povědomí o těchto tématech. Prvky těchto témat budou provázet i samotný event, včetně dress codu. Odborným garantem tématu je komunikační platforma Co bude dál?

Mohu si na event zakoupit vstupenky?

Na marketingovou část TALKS je možné zakoupit vstupenky zde, pro osobní účast i online vysílání. Finálový večer nebude online přenášen, limitovaný počet vstupenek pro osobní účast bude v prodeji, případně nás kontaktujte na emailu csa@czechsocialawards.cz.

Jaké jsou storno podmínky?

Všechny vstupenky jsou nevratné. Pokud byste svou vstupenku chtěli převést na někoho jiného, ​​napište nám e-mail na adresu csa@czechsocialawards.cz.

Jak se připojím k vysílání?

48 hodin před začátkem TALKS obdržíte e-mail s vaším unikátním odkazem. Ten je jedinečný pro každého držitele vstupenky a nelze jej s nikým sdílet. Relace bude k dispozici dvě minuty před plánovaným začátkem. Pokud jste svůj odkaz neobdrželi, zkontrolujte prosím také složku spam. Pokud tam zpráva není, napište nám e-mail na adresu csa@czechsocialawards.cz.

Jak dlouho budou nahrávky dostupné?

Všechny nahrávky budou k dispozici do 30. června 2022.

PRAVIDLA NOMINACÍ A HLASOVÁNÍ

Kdy a jak mohu nominovat své oblíbené osobnosti?

Od 25. dubna do 9. května můžete nominovat své oblíbence na stránkách www.SocialAwards.cz. Celkem můžete posílat nominace do 4 kategorií: Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change, Rising Star a do kategorie Business, která je určena těm, kdo působí nad rámec pracovních aktivit a inspirují svými projekty.

Jakou úlohu plní během hlasování porota?

Letošní porota vybere na základě nominací v každé kategorii 3 jména. Porota přihlédne především k hlavnímu kritériu ankety: ocenit inspirativní osobnosti za výjimečné působení na sociálních sítích. Následně dostanou prostor fanoušci, aby rozhodli o absolutním vítězi.

POROTA CZECH SOCIAL AWARDS

Porota se skládá z 16 členů, mezi nimiž zasednou:

 • Randy Cøld, tvůrce pořadu Behind The Instagram a moderátor E2
 • šéfredaktorka lifestylových novin WHAT Tereza Jandejsková
 • manažerka laskavosti a autorka knihy o Laskavcích Dominika Trčková
 • Vladimír Dolejš, který mimo jiné připravuje komunikační platformu Cobudedal.info a věnuje se tématu klimatické změny
 • Jiří Jón, který vede tým Ogilvy Consulting
 • Inovátor, byznysmen a ekolog Pavel Podruh
 • spisovatelka Bára Nesvadbová
 • ředitelka Asociace společenské odpovědnosti Lucie Mádlová
 • šéfredaktorka webu Evropy 2 Michaela Karavarakis
 • šéfredaktorka webu Heyfomo.cz Karolína Čumriková
 • generální ředitel ÓČKO TV Štěpán Wolde
 • content specialistka pro FORBES Adéla Kovářová
 • modelka Karolína Kurková
 • Radek Hušek, zakladatel startupu Sens, kterého Forbes zařadil na seznam 30 POD 30
 • zakladatel marketingové agentury Tiktokuj.cz David Duc
 • graphic designer David Babka

PROCES

NOMINACE

Nominace budou probíhat na stránkách www.SocialAwards.cz od 25. dubna do 9. května. Nominace přidávají fanoušci, a to pro 5 kategorií: Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change, Rising Star a pro kategorii Business.

VÝBĚR POROTY

Každý z porotců Czech Social Awards 2022 vybere z nominací 2 jména pro každou z kategorií. Na základě výběru porotců bude vytvořen shortlist. Shortlist není veřejný.

SHORTLIST

Na základě shortlistu zahlasuje každý z porotců ve všech 4 kategoriích. Důležitým kritériem výběru je hlavní myšlenka ankety: ocenit inspirativní osobnosti za výjimečné působení na sociálních sítích. Hlasy musí být uděleny.

3 JMÉNA

Dále budou dle výběru poroty 23.-25. května oznámena 3 jména v každé z kategorií: Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change, Rising Star a Business.

Vybrána budou ta jména, která získají nejvíce hlasů od členů poroty. Následně dostanou prostor fanoušci.

FANOUŠCI ZVOLÍ VÍTĚZE

O absolutním vítězi rozhodnou fanoušci. Ti mohou projevit své sympatie a hlasovat on-line pro nejoblíbenější osobnost ve finálovém hlasování od 25. května do 5. června na webu www.SocialAwards.cz.

Vyhlášení absolutního vítěze a předání ocenění proběhne na eventu Social Awards – 7. června na Slovanském ostrově – letos poprvé pod širým nebem, za účasti zahraničních hostů a se skvělým večerním programem.

Máte další otázky?

Obraťte se na nás na emailu csa@czechsocialawards.cz nebo prostřednictvím zprávy na FB Czech Social Awards či IG @czechsocialawards.